Mých 7 let k otěhotnění – zveřejněno v Žena a život

MOJE CESTA K CÍLI BYLA HODNĚ TRNITÁ

Magda Rusnáková (32) – 1.3.2014

     Sedm let jsme se s manželem snažili o miminko. Když byla klasická medicína v koncích a neotěhotněla jsem ani po několika umělých oplodněních, rozhodla jsem se zkusit různé druhy alternativní léčby. Kdo to nezažil, těžko si moji beznaděj umí představit.

     V Ženě a život jsem si přečetla článek o hormonální józe. Byla to pro mě výzva a zároveň další cesta, kterou jsem chtěla zkusit. Věděla jsem, že nemám co ztratit. Zúčastnila jsem se víkendového kurzu a jeho absolvování mě oslovilo natolik, že od té doby cvičím pravidelně. Ráda bych si udělala i cvičitelský kurz.

     Díky článku jsem svůj život obohatila o každodenní pohyb, který mi dodává spoustu energie a pomáhá mi psychicky i fyzicky. A hlavně mi přinesl nejkrásnější a nejcennější dar v podobě vytouženého miminka, dnes už pětiměsíčního syna Olivera.

     Před pěti lety jsem se stala certifikovanou lektorkou jógy a od té doby vedu vlastní kurzy jógy. Z pětiměsíčního syna Olivera je už šestiletý klučina. Pravidelným cvičením a láskou k józe k němu přibyl už tříletý Kristián a pětiměsíční dcera Jasmína. Potom mi přátelé říkají „Magdo a ty, že nemůžeš otěhotnět?“ A další se ptají: „Kdy bude čtvrté?“